0
Panna Rosa

Są ubrania, których głównym zadaniem jest ukrywanie naszego prawdziwego JA. Mają wpływ na to, jak postrzegamy siebie my i jak postrzegają nas inni. W dążeniu do zmiany naszego wizerunku, nie zwracamy uwagi na fakt, że część z nich wymusza w nas napięcie. Krępują nasze ruchy, a nawet przekształcają nas fizycznie i emocjonalnie.

Są też takie ubrania, które nosimy tak swobodnie, że prawie niezauważalnie. Czujemy się w nich tak bardzo naturalnie, że skupione na codziennych obowiązkach zapominamy o nich i naszej cielesności.
Ubrania mogą zatem odzwierciedlać nasze życie, wrażliwość, osobowość albo wymuszać dopasowanie się do nich i wpływać na nasze zachowania, myśli i decyzje. Tak powstaje konflikt wewnętrzny, którego często nawet nie dostrzegamy i bagatelizujemy.

Według nas ubrania powinny zawierać w sobie miękkość i naturalność, układać się na płaszczyznach naszego ciała tak jakby znały nasze wymiary i proporcje na pamięć. Wierzymy, że ubrania, które nosimy, odzwierciedlają naszą osobowość i chcemy umożliwić każdemu odkrywanie i wyrażanie swojej indywidualności.

Inspiracją dla nas jest życie! W słowie tym zawiera się wszystko, cały uniwersalizm. Bo życie to codzienność, to każda chwila przepełniona emocjami.
Chcemy dzielić z Wami te emocje, uczestniczyć w waszym codziennym życiu, tworzyć dla Was i być blisko, kiedy podejmujecie wyzwania, zdobywacie szczyty, czerpiecie z natury, przytulacie się do bliskiej osoby, uczestniczycie w ważnym spotkaniu, zanurzacie się w zieleni lasu, spotykacie się z przyjaciółmi lub pijecie poranną kawę w narożnej kawiarence…

Cenimy sobie minimalizm i rozwiązania slow, które wprowadzają do życia wiele harmonii, spokoju i radości. Nie patrząc na to co zrobią inni, nie pielęgnując w sobie poczucia rywalizacji w pogoni za doskonałością. Wszystkie jesteśmy wyjątkowe i niepowtarzalne.
Projektujemy lokalnie, w duchu lesswaste z myślą o długowieczności, ubrania ponadczasowe, które możecie nosić sezon po sezonie, minimalizując wpływ na naszą planetę i wszystkich jej mieszkańców.